فرمانداری مهدیشهر
ENGLISH
مدیران مهدی‌شهر پاسخگوی رسانه‌ها باشند 1399/02/30
مدیران مهدی‌شهر پاسخگوی رسانه‌ها باشند

به گزارش خبرگزاری فارس از مهدی‌شهر، عبدالرضا میقانی عصر امروز در نشست صمیمی مسؤولان روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی شهرستان مهدی‌شهر اظهار کرد: روابط عمومی‌ها را باید برای توسعه مناطق جدی بگیریم؛ همان‌طور که بسیاری از سازمان‌های موفق دارای روابط عمومی بسیار قوی هستند.

وی با بیان اینکه نوع ارتباط‌گیری در استان سمنان به‌صورت نهفته است، گفت:‌ اگر در یک رسانه به فرمانداری انتقاد شود، ترجیح می‌دهیم از طریق رایزنی خصوصی و تماس با آن رسانه پاسخگویی را انجام دهیم.

فرماندار شهرستان مهدی‌شهر ادامه داد: در دنیای گسترده ارتباطات امروز هر لحظه ممکن است مطالبی منتشر شود که کل سازمان و کارهای انجام‌شده را زیر سؤال ببرد و باید در جهت مدیریت افکار عمومی پیش رفت.

میقانی اضافه کرد: یکی از وظایف روابط عمومی‌ها، پاسخگویی به افکار عمومی است؛ مفهومی به نام سکوت برابر افکار عمومی بی‌معناست و مدیران به‌وسیله روابط عمومی‌ها باید پاسخگوی رسانه‌ها باشند.

وی اضافه کرد: استفاده از تکنولوژی به‌روز در جهت انجام امور روابط عمومی بسیار ضروری است و امروزه گستره تولید خبر به کمتر از ثانیه رسیده است و تصمیمات ما باید برای افکار عمومی تأثیرگذار باشد.

فرماندار شهرستان مهدی‌شهر ادامه داد: روابط عمومی نباید رابطه یک‌سویه داشته باشد؛ بلکه به‌صورتی باشد که مدیران و روابط عمومی‌ها ارتباط دوسویه همراه با مشاوره کاری داشته باشند.

میقانی گفت: مسؤولان روابط عمومی حلقه اتصال بین مردم و سازمان هستند و به‌عنوان پیشانی سازمان شناخته می‌شوند.

وی تصریح کرد: کمبود نیروی انسانی، مشکل چارت اداری و کمبود تجهیزات از مشکلات به‌حق روابط عمومی‌هاست.

فرماندار شهرستان مهدی‌شهر افزود: تولید خبر در شهرستان ضعیف است و مسؤولان روابط عمومی باید برای افکار عمومی و تهیه خوراک خبری داشته تلاش بیشتری انجام دهند.

میقانی بیان کرد: بهترین محور توسعه شهرستان مهدی‌شهر؛ تولید محتوای خبری و انعکاس خبر در جهت معرفی شهرستان است که باید همه ما در این جهت تلاش خود را انجام دهیم.

تعداد بازدید: 18
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: مهديشهر- ميدان شهدا- فرمانداري مهديشهر- كدپستي: 3561935484- ايميل :info.mahdishahr@ostan-sm.ir- تلفن:-33628660-33624070-33622424-023 فكس: 33623070

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری مهدیشهر می‌باشد.
Powered by DorsaPortal