فرمانداری مهدیشهر
ENGLISH
رونق تولید بدون توجه به رویکردهای علمی امکانپذیر نیست 1398/05/14
فرماندار مهدی شهر:
رونق تولید بدون توجه به رویکردهای علمی امکانپذیر نیست
حسن ارگی روز سه شنبه در حاشیه دوازدهمین نشست سراسری فن بازارهای منطقه ای و تخصصی کشور در هتل ساران شهمیرزاد استان سمنان افزود: ظرفیت های صنعتی و اقتصادی استان سمنان برای رونق کسب و کار بی نظیر است که باید این منابع با برنامه ریزی های اصولی تقویت و توسعه یابد.
وی خاطر نشان کرد: در شهرک و ناحیه های صنعتی باید فن بازارها مستقر شود و زیرساخت ها در این بخش با تلاش مسئولان در استان به میزان قابل توجهی در سال های گذشته افزایش یافته است.
فرماندار مهدیشهر اضافه کرد: بانک اطلاعاتی برای همکاری صنعت و کارشناسان فناوری باید ایجاد شود و در مهدیشهر ظرفیت ها برای همکاری این 2 رکن توسعه ای فراهم است.
ارگی تصریح کرد: مهدیشهر ظرفیت های قابل توجهی در توسعه و رونق اقتصادی دارد که فن بازارها با همکاری صنعتگران در این بخش به میدان بیایند.
وی اضافه کرد: توجه به فناوری و رویکردهای علمی تنها راه رونق بخش صنعت با وجود فشارهای اقتصادی است و مسئولان فرمانداری مهدیشهر از اقدام های علمی که به رونق بازار کسب و کار در منطقه بیانجامد، استقبال می کنند.
ارگی ادامه داد: واحدهای صنعتی بزرگی در استان وجود دارد که می توان با تکیه بر رویکردهای علمی توسعه در این بخش را شتاب داد.
فرماندار مهدیشهر گفت: فن بازار با ارائه ایده های مختلف می تواند در بخش تولید و گردشگری شهرستان با توجه به وجود ظرفیت ها اقدام کند.
در نشست یک روزه سراسری فن بازارهای منطقه ای و تخصصی در کشور جمعی از صاحبنظران این بخش راهکارهای رونق تولیدهای فناورانه در کشور را بررسی کردند.
استان سمنان یک منطقه ویژه اقتصادی، هشت ناحیه و 10 شهرک صنعتی با یک هزار و 200 واحد تولیدی دارد که 29 هزار نفر در این واحدها اشتغال دارند.
تعداد بازدید: 14
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: مهديشهر- ميدان شهدا- فرمانداري مهديشهر- كدپستي: 3561935484- ايميل :info.mahdishahr@ostan-sm.ir- تلفن:-33628660-33624070-33622424-023 فكس: 33623070

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری مهدیشهر می‌باشد.
Powered by DorsaPortal