فرمانداری مهدیشهر
ENGLISH
تعارفی در بیان ضعف خدمت‌رسانی به روستاییان نداریم. 1398/04/09
فرماندار مهدی‌شهر:
تعارفی در بیان ضعف خدمت‌رسانی به روستاییان نداریم.
حسن ارگی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در مهدی‌شهر درباره وضع درمانگاه فولادمحله که در روزهای اخیر سبب گلایه‌هایی از سوی مردم این منطقه شده است، اظهار کرد: مردم مراجعه مکرری به فرمانداری مهدی‌شهر و استانداری سمنان در خصوص تأخیر و تعلل دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در ساخت خانه بهداشت و درمانگاه روستای فولادمحله داشتند.

🔺وی ادامه داد: فولادمحله، بزرگ‌ترین روستای شهرستان مهدی‌شهر است و متأسفانه به علت تعلل مدیریت دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در مدیریت ساخت این مجموعه اعتراضاتی از سوی مردم بروز پیدا کرد؛ در این راستا وعده کردیم تا بازدیدی از این محل داشته باشیم و امروز به فولادمحله آمدیم تا مشکل مردم بررسی شود.

🔺فرماندار مهدی‌شهر گفت: متأسفانه علی‌رغم اینکه شورای اسلامی و دهیاری فولادمحله زحماتی کشیدند و در محل حضور پیدا کردند، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در منطقه حضور نیافت و مطلع شدیم با بالگرد اورژانس در حال دور زدن در منطقه است.

🔺ارگی با اشاره به اینکه دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان تا امروز در پیگیری خواسته به‌حق مردم فولادمحله در ساخت خانه بهداشت و درمانگاه روستا تعلل کرده است، اضافه کرد: وظیفه داریم به‌عنوان نماینده دولت بدون تعارف در راستای خدمت‌رسانی به مردم به‌ویژه روستاییان که مردمانی سخت‌کوش هستند، با تعلل ها برخورد و انتقاد خودمان را اعلام می‌کنیم.

🔺وی با بیان اینکه هر چه زودتر این طرح که مستقیم با سلامت شهروندان است تکمیل شود، تصریح کرد: کوتاهی‌ای که از سوی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان صورت گرفته است، هرچه سریعتر رفع شود.

🔺فرماندار مهدی‌شهر با تأکید بر اینکه بهداشت و سلامت مردم موضوعی نیست که با آن تعارف کنیم، اظهار کرد: امید داریم دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به عنوان متولی امر سلامت، اهمیت آن را بیش از پیش درک کند و اقدام مجدانه‌ای در این زمینه داشته باشد.

🔸به گزارش فارس؛ مردم روستای فولادمحله در شمال مرکز استان سمنان در روزهای اخیر گلایه‌هایی از خدمات نامطلوب بهداشتی و درمانی در این روستای پرجمعیت داشتند و فرماندار مهدی‌شهر در بازدید امروز خود، دغدغه‌های آن‌ها را بررسی کرد.
تعداد بازدید: 58
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: مهديشهر- ميدان شهدا- فرمانداري مهديشهر- كدپستي: 3561935484- ايميل :info.mahdishahr@ostan-sm.ir- تلفن:-33628660-33624070-33622424-023 فكس: 33623070

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری مهدیشهر می‌باشد.
Powered by DorsaPortal