فرمانداری مهدیشهر
ENGLISH
پیگیری رفع موانع تولید در راستای کاهش دغدغه کارگران مهدی‌شهر 1398/04/09
فرماندار مهدی‌شهر تاکید کرد:
پیگیری رفع موانع تولید در راستای کاهش دغدغه کارگران مهدی‌شهر
به گزارش روابط عمومی، حسن ارگی در دیدار با نمایندگان کارگران مهدی‌شهر و مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط به مناسبت روز جهانی کار و کارگر به میزبانی فرمانداری این شهرستان ضمن بیان اینکه یکی از جنبه‌های اقتصاد مقاومتی رفع مشکلات کارگران است، ابراز داشت: با توجه به این موضوع فرمانداری رسیدگی به مطالبات کارگری را از سال گذشته در دستور کار قرار داده است و ضمن مذاکره با بخش خصوصی و رفع موانع تولید می‌کوشد تا دغدغه کارگران به حداقل برسد.

وی بابیان اینکه در ستاد تسهیل و رونق تولید سنگ بنای اصلی بازگردان واحدهای تولیدی به چرخه اقتصادی و افزایش اشتغال است، اضافه کرد: امروز می‌توان با به حداقل رساندن دغدغه‌های فکری کارگران، آن‌ها را به طرح ایده‌ها و ارائه پیشنهادات در راستای رونق تولید، افزایش بهره‌وری و پایین آوردن ضایعات سوق دهیم.

فرماندار مهدی‌شهر بابیان اینکه توجه به ظرفیت درون شهری در کارآفرینی برای این شهرستان یک ضرورت است، ابراز داشت: پیوند دانش کارگران و تجربه آنان در کارهای تولیدی می‌تواند از عوامل تحقق شعار سال باشد لذا این مهم می‌طلبد تا از این گام برای توسعه مهدی‌شهر استفاده کرد.

ارگی در ادامه تصریح کرد: همکاری بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی در رفع موانع تولید می‌تواند گام ارزشمندی در راستای حمایت از جامعه کارگری و تولیدکننده و در نهایت تحقق شعار سال و منویات رهبر معظم انقلاب باشد لذا انتظار می‌رود این تعاملات در مهدی‌شهر رو به فزونی حرکت کند.

وی ضمن اشاره به جنگ اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه آمریکا، افزود: در شرایط کنونی تنها می‌تواند با تکیه‌بر اقتصاد مقاومتی و تولید ملی، اقتصاد کشور را سامان دهیم که این مهم در حوزه مهدی‌شهر نیز صدق می‌کند و می‌بایست در راستای تحقق این گام برای رفع مشکلات و مطالبات بخش کارگری گام برداشت.
تعداد بازدید: 13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: مهديشهر- ميدان شهدا- فرمانداري مهديشهر- كدپستي: 3561935484- ايميل :info.mahdishahr@ostan-sm.ir- تلفن:-33628660-33624070-33622424-023 فكس: 33623070

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری مهدیشهر می‌باشد.
Powered by DorsaPortal