فرمانداری مهدیشهر
ENGLISH
50 درصد مدارس مهدی‌شهر نیازمند نوسازی و مقاوم‌سازی هستند 1397/11/03
فرماندار مهدی‌شهر:
50 درصد مدارس مهدی‌شهر نیازمند نوسازی و مقاوم‌سازی هستند
به گزارش روابط عمومی، حسن ارگی در دیدار با مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان سمنان به میزبانی دفتر خود ضمن بیان اینکه توجه به آموزش‌وپرورش مهم‌ترین رکن توسعه یک کشور محسوب می‌شود، ابراز داشت: حدود نیمی از مدارس مهدی‌شهر از نوع تخریبی هستند و یا به مقاوم سازی نیازمندند که اگر می‌خواهیم به توسعه دست پیدا کنیم می‌بایست در گام نخست زیرساخت‌های آموزش را با افزایش کیفیت فضاهای موردنیاز فراهم کرد.
وی بابیان اینکه درگذشته مدارس مهدی‌شهر از عدالت در استان سمنان به دور بودند، اضافه کرد: یکی از خواسته‌های ما جبران این عقب‌ماندگی است که در طی سنوات گذشته به این شهرستان تحمیل شد و اکنون زمان مناسبی برای رسیدگی به کیفیت فضاهای آموزشی است.
فرماندار مهدی‌شهر یکی از مشکلات توسعه فضاهای آموزشی این شهرستان را کمبود زمین و توپوگرافی منطقه خواند و ابراز داشت: این مهم می‌طلبد تا دولت با همراهی خیران برای اهدای زمین در راستای ساخت فضاهای آموزشی این شهرستان گام بردارند.
ارگی بابیان اینکه توسعه فضاهای آموزشی نیازمند همراهی و مساعدت مسئولان است، تصریح کرد: ازنظر تجهیزات نیز فضاهای آموزشی مهدی‌شهر مطلوب نیست و در این شرایط نوسازی مدارس بیش‌ازپیش به‌عنوان یک ضرورت احساس می‌شود.
وی بابیان اینکه در سفر رئیس‌جمهور به استان سمنان اعتبارات لازم برای مدرسه 12 کلاسه مهدی‌شهر به تصویب رسیده است، اضافه کرد: تخصیص مبلغ و اجرای عملیات اجرایی آن می‌تواند به بهبود فضاهای آموزشی در شهرستان کمک کند.
فرماندار مهدی‌شهر تأکید کرد: امروز نوسازی مدارس می‌تواند ضمن فراهم کردن امکانات آموزشی بهتر برای فرزندان این مرزوبوم، باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی و جلوگیری از هدر رفت سرمایه شود، بنابراین با توجه به این تفاسیر امیدواریم رسیدگی به مدارس تخریبی این شهرستان در اولویت قرار گیرد.
تعداد بازدید: 33
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: مهديشهر- ميدان شهدا- فرمانداري مهديشهر- كدپستي: 3561935484- ايميل :info.mahdishahr@ostan-sm.ir- تلفن:-33628660-33624070-33622424-023 فكس: 33623070

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری مهدیشهر می‌باشد.
Powered by DorsaPortal