فرمانداری مهدیشهر
ENGLISH
با در نظر گرفتن ملاحظات زیست محیطی از طرح های اقتصادی و صنعتی حمایت می کنیم 1397/03/08
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری:
با در نظر گرفتن ملاحظات زیست محیطی از طرح های اقتصادی و صنعتی حمایت می کنیم
به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهدی شهر:
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان به اتفاق برخی مدیران اقتصادی استان از مجموعه صنعتی کربنات سدیم سرخه بازدید و تصمیماتی در جهت تامین منابع آبی و رفع ملاحظات زیست محیطی و موانع تولید این واحد صنعتی اتخاذ نمود.
وی در این بازدید با اشاره به حمایت از تولید داخلی و لزوم اشتغالزایی پایدار در منطقه خاطرنشان کرد: با در نظر گرفتن ملاحظات زیست محیطی و رفع موانع تامین آب، از طرح توسعه واحدهای صنعتی استان حمایت می کنیم.
دکتر عسگری دفع پساب های ناشی از فعالیت واحدهای تولیدی را یک معضل جدی برای محیط زیست برشمرد وگفت: لازم است نگرانی های زیست محیطی مجموعه صنعتی کربنات سدیم از طریق شرکت های مشاور دانش بنیان حل گردد.
ایشان کمبود منابع آبی را عامل اصلی در طرح های توسعه محور در استان برشمرد و با ارایه پیشنهاداتی در رابطه با تامین آب مصرفی از طریق برخی چاه های اطراف خواستار انعقاد تفاهم نامه لازم در این زمینه شد.
شایان ذکر است که در این بازدید دوساعته پس از حضور سرپرست معاونت امور هماهنگی اقتصادی و توسعه منابع استانداری در قسمت های مختلف این مجموعه صنعتی از جمله محل تخلیه پساب و سالن تولید و... پس از ارایه نقطه نظرات مختلف برخی مدیران اجرایی استان و فرماندار سرخه، تصمیماتی در جهت رفع موانع تولید، حل مشکل کمبود منابع آبی و تغییر کاربری اراضی‌ و... با اولویت حمایت از این واحد تولیدی و صنعتی اتخاذ نمودند.
تعداد بازدید: 27
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: مهديشهر- ميدان شهدا- فرمانداري مهديشهر- كدپستي: 3561935484- ايميل :info.mahdishahr@ostan-sm.ir- تلفن:-33628660-33624070-33622424-023 فكس: 33623070

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری مهدیشهر می‌باشد.
Powered by DorsaPortal