فرمانداری مهدیشهر
ENGLISH
ساماندهی زباله‌های مهدی‌شهر اولویت جدی است/ پسماندهای تولیدی مدیریت شود 1397/02/10
فرماندار شهرستان مهدی شهر :
ساماندهی زباله‌های مهدی‌شهر اولویت جدی است/ پسماندهای تولیدی مدیریت شود
به گزارش روابط عمومی، حسن ارگی در نشست ساماندهی مدیریت پسماند شهرستان مهدی‌شهر افزود: اهمیت ساماندهی زباله‌ها در دنیای امروز از سوی جوامع مختلف به‌عنوان یک امر مهم کاملاً جدی گرفته می‌شود و خصوصاً در کشورهای توسعه‌یافته دیگر از آن به‌عنوان یک تهدید یاد می‌شود.

وی تصریح کرد: با توجه به الگوهای مؤثر در سایر ملل و به‌کارگیری تکنولوژی‌های جدید در این راستا این معضل تبدیل به یک فرصت و ثروت شده است.

فرماندار شهرستان مهدی‌شهر با اشاره به شرایط اقلیمی و توپوگرافی شهرستان گفت: با توجه به قانون برنامه ششم توسعه و مدیریت دولت تدبیر و امید در راستای حفظ و نگهداری محیط فرصت می‌طلبد تا با همگرایی بیشتر این معضل را برای همیشه در این شهرستان برطرف نماییم.

وی ضمن مورد خطاب قرار دادن شهرداران مهدی‌شهر، شهمیرزاد و درجزین خاطرنشان کرد: طرح تفکیک زباله از در منزل را هرچه سریع‌تر در این شهرستان اجرا و پیگیری کنید.

ارگی ضمن تقدیر از حمایت‌های استانداری در خصوص مدیریت پسماندهای تولیدی در شهرستان اظهار کرد: با همراهی بیش‌ازپیش مردم و مسئولان امر در کنار ساماندهی و جمع‌آوری صحیح پسماندها فرهنگ‌سازی نیز در این خصوص بیش از گذشته مدنظر قرار گیرد.

وی در پایان همراهی شوراها و دهیاران روستایی را نیز در نهایی شدن پازل ساماندهی زباله‌های شهرستان یک ضرورت دانست و تصریح کرد: با همدلی و همراهی همه دلسوزان و مسئولان و مردم شهرستان در خور شأن میزبانی خوبی برای گردشگران داشته باشیم.
تعداد بازدید: 7
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: مهديشهر- ميدان شهدا- فرمانداري مهديشهر- كدپستي: 3561935484- ايميل :info.mahdishahr@ostan-sm.ir- تلفن:-33628660-33624070-33622424-023 فكس: 33623070

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری مهدیشهر می‌باشد.
Powered by DorsaPortal