فرمانداری مهدیشهر
ENGLISH
"خشکسالی" در کمین کشاورزان و عشایر مهدی‌شهر است 1397/02/10
فرماندار شهرستان مهدی شهر :
"خشکسالی" در کمین کشاورزان و عشایر مهدی‌شهر است
به گزارش روابط عمومی ، حسن ارگی با اشاره به سرمازدگی‌های اخیر و مشکلات به وجود آمده برای کشاورزان شهرستان مهدی‌شهر به ویژه بخش شهمیرزاد اظهار داشت: با توجه به وضعیت پیش رو و مشکلات پیش‌آمده برای عشایر، می‌طلبد تا با حمایت‌های سازمان مدیریت بحران در صورت امکان بتوانیم بخشی از مشکلات این قشر را رفع کنیم.

فرماندار مهدی‌شهر تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود که با توجه به خشک‌سالی‌هایی که کارشناسان از آن سخن گفتند تلاش شود تا با همدلی و همراهی و با توجه به امکانات و اعتبارات قابل‌دسترسی برای این قشر خسارات پیش رو را به حداقل ممکن برسانیم.

وی با بیان اینکه ایران در زمره کشورهای حادثه‌خیز است، افزود: درصورتی‌که جامعه آمادگی‌های لازم و کامل پیش از بحران را داشته باشد، در زمان شرایط بحرانی کمتر دچار مشکلات شده و خسارات کمتری متوجه آن جامعه خواهد بود.

ارگی با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی باید برای رفع خطرات احتمالی به هنگام مواقع بحران در حوزه مسئولیتی خود طرح‌های مدیریت بحران را ارائه دهند، خاطرنشان کرد: آمادگی پیش از بحران، خسارت شرایط بحرانی را کاهش می‌دهد.

وی اضافه کرد: حوادث و سوانح غیرمترقبه نیازمند مدیریت و برنامه‌ریزی جدی از سوی مسئولان مربوط است.

فرماندار شهرستان مهدی‌شهر گفت: باید با تلاش‌های مسئولان بتوانیم گام‌های مؤثری برای کاهش خسارت‌های جانی و مالی به هنگام وقوع بلایای طبیعی انجام دهیم و خسارات ناشی از خشکسالی را نیز به حداقل برسانیم.
تعداد بازدید: 6
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: مهديشهر- ميدان شهدا- فرمانداري مهديشهر- كدپستي: 3561935484- ايميل :info.mahdishahr@ostan-sm.ir- تلفن:-33628660-33624070-33622424-023 فكس: 33623070

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری مهدیشهر می‌باشد.
Powered by DorsaPortal