فرمانداری مهدیشهر
ENGLISH
اقتصاد درون‌زا گام نخست برای رشد اقتصادی است 1397/01/26
فرماندار شهرستان مهدی شهر :
اقتصاد درون‌زا گام نخست برای رشد اقتصادی است
به گزارش روابط عمومی ، حسن ارگی اظهار داشت: وظیفه عموم مردم و مسئولان تمکین از فرمایشات مقام معظم رهبری است و این تکلیف بر همه ما واجب است.

وی با بیان اینکه توسعه اقتصادی یکی از رویکردهای اصلی دولت در چند سال اخیر است افزود: فرمانداران به‌عنوان نماینده دولت موظف هستند در راستای ترویج فرهنگ استفاده از کالای ایرانی در سطح شهرستان بیش‌ازپیش کوشا باشند.

فرماندار مهدی‌شهر با تأکید بر اینکه در صورت وجود کالاهای مشابه ایرانی به‌هیچ‌وجه از کالاهای خارجی استفاده نکنیم افزود: باید تلاش کنیم این امر در تمامی دستگاه‌های اجرایی نیز پیگیری و اجرایی شود در این مسیر اگر دستگاهی مخالف رویکرد تعیین‌شده اقدامی انجام دهد برخوردی منطقی می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه تولیدکنندگان داخلی باید سعی کنند از این فضا استفاده مطلوب کنند اذعان کرد: تولیدکنندگان داخلی باید در جهت تقویت این شعار با بالا بردن کیفیت و درعین‌حال تنوع‌بخشی به محصولات خود سلایق حاصل استفاده‌کنندگان را فراهم کنند.

ارگی تحقق شعار سال را نیازمند عزم ملی و همگانی دانست و یادآور شد: مردم به‌عنوان مصرف‌کننده و تولیدکنندگان که صاحبان سرمایه هستند باید در این مسیر کوشا باشند.

وی با بیان اینکه طرح تشدید نظارت بر واحدهای تولیدی مهدی‌شهر برای ارتقای سطح کیفی محصولات در دستور کار است ابراز داشت: این شعار علاوه بر اینکه به اشتغال و تولید ثروت کمک می‌کند همچنین می‌تواند برای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نیز مؤثر واقع شود.

فرماندار مهدی‌شهر بیان کرد: شعار سال جدید می‌تواند در درون‌زا کردن اقتصاد، عدم وابستگی به بیرون از کشور و شاخص‌های مختلفی که در راستای سیاست‌های اقتصادی مقاومتی معرفی‌شده است مؤثر واقع شود.

وی با اشاره به نقش تأثیر مستقیم تنش‌ها و چالش‌های موجود در خشک‌سالی و کمبود آب اضافه کرد: صرفه‌جویی در مصرف آب باید در سال جدید در دستور کار مسئولان و عموم مردم قرار گیرد این امر نقش ویژه‌ای در تحقق شعار سال ایفا می‌کند.
تعداد بازدید: 2
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: مهديشهر- ميدان شهدا- فرمانداري مهديشهر- كدپستي: 3561935484- ايميل :info.mahdishahr@ostan-sm.ir- تلفن:-33628660-33624070-33622424-023 فكس: 33623070

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری مهدیشهر می‌باشد.
Powered by DorsaPortal