فرمانداری مهدیشهر
ENGLISH
تحقق شعار سال نیازمند هم‌گرایی است/ شهمیرزاد مستعد برای پیشرفت 1397/01/18
فرماندار شهرستان مهدی شهر :
تحقق شعار سال نیازمند هم‌گرایی است/ شهمیرزاد مستعد برای پیشرفت
به گزارش روابط عمومی، حسن ارگی در دیدار پیش از ظهر پنج‌شنبه خود با امام‌جمعه، اعضای شورای اسلامی و شهردار شهر شهمیرزاد به میزبانی دفتر خود ضمن اشاره به‌ضرورت تحقق شعار سال مدنظر رهبر معظم انقلاب اسلامی، تأکید کرد: باهمدلی و همراهی همه دستگاه‌ها می‌توان به شعار سال، یعنی حمایت از کالای ایرانی جامه عمل پوشاند.

وی شهمیرزاد را شهری مستعد برای پیشرفت دانست و افزود: همراهی همه دستگاه‌های دولتی در راستای تحقق شعار سال به‌مثابه یک ضرورت محسوب می‌شود که باید به آن اهتمام ویژه‌ای داشت.

فرماندار مهدی‌شهر بابیان اینکه همه مردم، مسئولان، دستگاه‌های اجرایی، خدماتی، دولتی، غیردولتی، بخش خصوصی و ... می‌بایست برای تحقق شعار سال باهم همراهی داشته باشند، تأکید کرد: حمایت از کالای ایرانی تنها وظیفه بخش دولتی نیست و همراهی تمام آحاد جامعه را می‌طلبد.

ارگی با اشاره به همدلی مناسب موجود بین مسئولان شهمیرزاد و مهدی‌شهر گفت: همراهی مسئولان یک فرصت خوب و مناسب برای تحقق شعار سال است که باید از آن به نحو احسن بهره برد همچنین می‌بایست برای حمایت از کالای ایرانی نخست فرهنگ‌سازی را در بین آحاد جامعه مدنظر قرارداد همچنین باید باسیاست‌های حمایتی به سمت تقویت تولید داخلی گام برداشت.

حجت‌الاسلام احمد پناه امام‌جمعه شهمیرزاد نیز در این دیدار ضمن تقدیر از تعامل مناسب بین مردم و مسئولان در شهرستان مهدی‌شهر و به‌خصوص بخش شهمیرزاد، گفت: همراهی مردم و مسئولان در تحقق شعار سال یک امر ضروری است.

وی خواستار نگاه ویژه مسئولان و به‌خصوص نهادهای فرهنگی و اقتصادی به مقوله حمایت از تولید داخلی و فرهنگ‌سازی برای خرید کالای ایرانی شد و تأکید داشت: با نهادینه کردن فرهنگ خرید کالای ایرانی می‌توان به سمت تحقق شعار سال گام‌های اساسی برداشت.
تعداد بازدید: 6
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: مهديشهر- ميدان شهدا- فرمانداري مهديشهر- كدپستي: 3561935484- ايميل :info.mahdishahr@ostan-sm.ir- تلفن:-33628660-33624070-33622424-023 فكس: 33623070

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری مهدیشهر می‌باشد.
Powered by DorsaPortal