فرمانداری مهدیشهر
ENGLISH
اعتبارات تملک دارایی مهدیشهر رشد قابل توجهی داشته است 1396/09/04
فرماندار مهدی‌شهر:
اعتبارات تملک دارایی مهدیشهر رشد قابل توجهی داشته است
حسن ارگی در نشست شورای برنامه ریزی مهدیشهر در محل فرمانداری بیان کرد: اعتبارات تملک دارایی شهرستان رشد قابل توجهی داشته اما باید تلاش کرد تا در راستای جذب هرچه بیشتر و بهتر این اعتبارات برای طرح های عمرانی و اقتصادی، موفق عمل کرد.

وی از دستگاه های اجرایی مهدیشهر خواست تا نسبت به احصاء طرح های قبل اجرای نهادهای اجرایی با توجه به اعلام اعتبارات تملک دارایی اهتمام داشته باشند و افزود: باید از ظرفیت های موجود در شهرستان برای توسعه اقتصادی و همچنین اقتصاد مقاومتی بهره کافی را ببریم.

رئیس شورای برنامه ریزی مهدیشهر گفت: احداث آموزشگاه 12 کلاسه، خانه بهداشت فولادمحله، سالن چندمنظوره چاشم، احداث اورژانس جاده‌ای، زیرساخت‌های دسترسی به مناطق گردشگری، تکمیل راه‌های روستایی و عشایری، بهبود وضعیت آب شرب، بهبود عبور و مرور شهری و توسعه فضاهای سبز در شهرها و ... ازجمله پروژه‌های اولویت دار مهدیشهر هستند که برای آنها اعتبار در نظر گرفته شده است.

ارگی بیان کرد: تداوم رشد اعتبارات می تواند به تکمیل طرح های نیمه تمام و ایجاد پروژه های اولویت دار جدید در راستای اقتصاد مقاومتی و اشتغال زایی در شهرستان کمک کند.

تعداد بازدید: 20
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: مهديشهر- ميدان شهدا- فرمانداري مهديشهر- كدپستي: 3561935484- ايميل :info.mahdishahr@ostan-sm.ir- تلفن:-33628660-33624070-33622424-023 فكس: 33623070

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری مهدیشهر می‌باشد.
Powered by DorsaPortal