فرمانداری مهدیشهر
ENGLISH
صنعت و معدن مهدیشهر به اداره ارتقا یافت/ تحقق خواسته چندساله مردم 1396/09/04
فرماندار مهدی‌شهر:
صنعت و معدن مهدیشهر به اداره ارتقا یافت/ تحقق خواسته چندساله مردم

حسن ارگی ضمن اشاره به روند ارتقا ادارات مهدیشهر، اظهار داشت: شهروندان شهرستان شاهد ادامه فرآیند ارتقا دستگاه های اجرایی اند و صنعت و معدن و تجارت شهرستان نیز ارتقا یافت.

وی با اشاره به تحقق وعده های گذشته در خصوص ارتقا سطح سازمانی دستگاه های اجرایی مهدیشهر تصریح کرد: نمایندگی صنعت، معدن و تجارت شهرستان به اداره ارتقا یافت.

رئیس شورای اداری مهدیشهر با بیان اینکه اهمیت سطح سازمانی دستگاه های اجرایی شهرستان در نحوه خدمت رسانی به شهروندان است، بیان داشت: ارتقا ادارات از خواسته های جدی مردم این خطه از دیرباز بوده است.

ارگی با تاکید بر اینکه طی یک سال اخیر صنعت، معدن و تجارت چندمین دستگاه اجرایی است که حسب خواست مردم ارتقا پیدا می کند، بیان داشت: با ارتقا سطح سازمانی صنعت، معدن و تجارت تشکیلات تفصیلی آن از شش پست سازمانی برخوردار می شود.

وی افزود: با توجه به شاخص های قانونی این فرآیند به عنوان یک خواست عمومی مردم مهدیشهر حسب وعده قبلی به آنان حتی الامکان ادامه خواهد داشت.

تعداد بازدید: 24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: مهديشهر- ميدان شهدا- فرمانداري مهديشهر- كدپستي: 3561935484- ايميل :info.mahdishahr@ostan-sm.ir- تلفن:-33628660-33624070-33622424-023 فكس: 33623070

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری مهدیشهر می‌باشد.
Powered by DorsaPortal