فرمانداری مهدیشهر
ENGLISH
نشست فرصت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری استان سمنان برگزار می شود 1396/09/04
فرماندار مهدی‌شهر:
نشست فرصت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری استان سمنان برگزار می شود
حسن ارگی در جلسه هماهنگی نشست معرفی فرصت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری مهدیشهر در فرمانداری شهرستان اظهار داشت: نشست معرفی فرصت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری ایران با حضور بیش از 100 سرمایه‌گذار خارجی و 300 سرمایه پذیر داخلی در آذر 96 با همکاری استانداری سمنان در تهران برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: نشست معرفی فرصت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری چهارم لغایت هفتم آذرماه برگزار می‌شود که این فرصتی مغتنم برای استان سمنان و خصوصاً شهرستان مهدی‌شهر است که در این همایش که چهارم و پنجم آذرماه مراسم افتتاحیه و رسمی خواهد داشت و ششم، هفتم آذرماه مراسم انتخاب و بازدید سرمایه‌گذارانی در این مراسم حضور پیدا خواهند کرد را خواهیم داشت.

فرماندار مهدیشهر گفت: در این همایش 100 سرمایه‌گذار خارجی شرکت کردند و در کنار آن‌ها 300 سرمایه‌گذار داخلی هم اعلام آمادگی کردند که حضور پرشور آن‌ها برای ما حائز اهمیت است.

ارگی خاطرنشان کرد: برای کل استان سمنان 20 سهمیه داریم که در هشت پنل برگزار خواهد شد که کمک می‌کند تا ظرفیت‌ها و فرصت‌ها در استان و شهرستان معرفی شود لذا امیدواریم از این فرصت کمال استفاده را ببریم و ظرفیت‌های شهرمان را معرفی کنیم.

وی با تاکید بر اینکه سمنان تنها استانی است که پنل تخصصی دارد، ابراز داشت: در حوزه اقتصاد مقاومتی کار باید اصولی و هدفمند باشد تا بتوانیم با یک درایت از این فضا استفاده کنیم و می توانیم کارهای ماندگار به‌جا بگذاریم و سرمایه‌گذار جذب کنیم که همه این‌ها مستلزم آن است با یک پکیج کامل اطلاعاتی جلو رویم برای مثال منطقه پرور و خطیرکوه ظرفیت‌هایی دارند که باید مستندا قابل‌ارائه باشند.

فرماندار مهدیشهر، خاطرنشان کرد: با حضور اعضا و شهرداران در بحث بازار فروش، بحث بازار سرمایه‌گذاری و تولید نشستی گذاشته شود تا بتوانیم از این فرصت ماندگار بهره‌مند شویم. این نشست می‌تواند به توان مدیریتی کمک شایانی کند ضمن اینکه می‌توانید یکی از پرچم‌داران بحث سرمایه‌گذاری در شهرستان باشید.

تعداد بازدید: 16
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: مهديشهر- ميدان شهدا- فرمانداري مهديشهر- كدپستي: 3561935484- ايميل :info.mahdishahr@ostan-sm.ir- تلفن:-33628660-33624070-33622424-023 فكس: 33623070

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری مهدیشهر می‌باشد.
Powered by DorsaPortal