فرمانداری مهدیشهر
ENGLISH
سکوت در برابر اتهامات و دروغ در فضای مجازی جایز نیست 1397/07/11
فرماندار شهرستان مهدیشهر:
سکوت در برابر اتهامات و دروغ در فضای مجازی جایز نیست
به گزارش روابط عمومی، حسن ارگی صبح یکشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان مهدی‌شهر به میزبانی فرمانداری شهرستان ضمن بیان اینکه مدیریت فضای مجازی در میان جوانان یک ضرورت است، بیان کرد: امروز باید با احیای ارزش‌های انسانی و اخلاقی مقابل برخی بداخلاقی‌ها در جامعه أعم از فضای مجازی یا حقیقی ایستاد.
وی تصریح کرد: چراکه معتقدیم فضای مجازی هم می‌تواند محیط جامعه را به سمت کمال ببرد و هم می‌تواند محیط جامعه را دچار ویروس بد اخلاقی کند.

وی بابیان اینکه امروز ما باید مانند پیروان واقعی امام حسین مقابل بداخلاقی‌های جامعه ایستادگی کنیم، افزود: سکوت در برابر اتهامات و دروغ‌هایی که با نیت های متعدد در فضای مجازی منتشر می شود جایز نبوده و باید با امربه‌معروف در برابر آن ایستادگی کنیم.

فرماندار مهدی‌شهر گفت: از فلسفه عاشورای امام حسین(ع) می‌توان آموخت که فرهنگ امربه‌معروف و نهی از منکر می‌بایست در جامعه گسترش یابد تا بتوانیم در مقابل تزویر و ریا و دروغ ایستادگی کنیم.

ارگی بیان کرد: همه اقدامات مسئولان قابلیت رصد در فضای مجازی را دارد و بهتر است از این فرصت برای اطلاع رسانی و دسترسی سریع مردم به اطلاعات که از اصول #حقوق_شهروندی محسوب می‌شود، استفاده کنیم
وی در ادامه إظهار داشت: همچنین نباید به خود اجازه دهیم هر اخبار ناصحیحی در فضای پخش شود تا فکر و ذهن مردم برای سیاه نمایی تحت شعاع قرار گیرد.

وی به ضرورت الگو سازی درست در فضای مجازی نیز اشاره کرد و افزود: با ترویج اخلاق حسینی و گسترش فرهنگ مهدویت می‌توان الگوی مناسبی برای #جوانان در فضای مجازی ایجاد کرد اما بدون تعهد اخلاقی و اعتقادی در این زمینه الگو سازی بی‌فایده خواهد بود.
تعداد بازدید: 13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: مهديشهر- ميدان شهدا- فرمانداري مهديشهر- كدپستي: 3561935484- ايميل :info.mahdishahr@ostan-sm.ir- تلفن:-33628660-33624070-33622424-023 فكس: 33623070

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری مهدیشهر می‌باشد.
Powered by DorsaPortal