فرمانداری مهدیشهر
ENGLISH
هدف گذاری ما در استان صادرات غیرنفتی تا یک میلیارد دلار و نیز اشتغال و رفع بیکاری است 1397/02/30
استاندار سمنان :
هدف گذاری ما در استان صادرات غیرنفتی تا یک میلیارد دلار و نیز اشتغال و رفع بیکاری است
وی افزود: معاونین تلاش کنند در انتصابات مدیران در دو بخش شناخت کافی ایجاد شود، اول اینکه التزام و اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی وجود داشته باشد و دیگر اینکه مدیران انتصابی باید به دولت و برنامه های آن باور و اعتقاد داشته باشند.
 استاندار سمنان تصریح کرد: از مدیران کل استانداری انتظار می رود نسبت به جایگاه خود و استانداری بازشناسی لازم را داشته باشند، وظایف محوله را مرور و جایگاه استانداری را مورد تامل قرار دهند، استانداری باید در جایگاه مناسب خود قرار داشته باشد و در این زمینه انتظار می رود مدیران نسبت به مسائل و موضوعات اشراف داشته و در حد و حوزه تخصصی خود نسبت به تبیین مسائل تلاش نمایند‌.
 عالی ترین مقام اجرایی استان با بیان اینکه: دکتر روحانی رییس جمهور محترم در جلسه انتصاب استاندار سمنان دو توصیه مهم به اینجانب داشتند تصریح کرد: اینکه اینجانب قادر به تشخیص اولویت ها و ضرورت ها هستم لذا مدیران استانداری باید تلاش نمایند در شناخت این ضرورت ها و اولویت ها فعالانه مشارکت کنند و شایسته است ضرورت ها و اولویت ها را مدیران تشخیص دهند.
دکتر چاووشی افزود: استانداری بنا دارد که بی دلیل دست به تغییری نزند و در این زمینه باید اقناع عقلی و قلبی و وجدانی صورت بگیرد، اما چنانچه تغییر مدیریتی انجام بگیرد همه باید مطمئن باشند که تمام جوانب مورد سنجش قرار گرفته است.
وی خاطر نشان ساخت: تحول اداری لازمه استمرار هر حکومتی است، لذا باید تلاش کرد ادارات دولتی را در راستای کارآمدی و راندمان بالا قرار داد بنابراین مدیران باید پیش از جلسات با آمادگی کامل و ایده و نظر حضور یابند و بخشی از این آمادگی اطلاع از سیاست های اعلام شده توسط استاندار و مدیران ارشد است و لازم است این سیاست ها در حوزه های آنان احساس و اعمال شود.
 دکتر چاوشی افزود: بنابراین انتظار بر این است که دیدگاه و عمل و رفتار مدیران با نظر استاندار و وزارت و دولت هماهنگ باشد.
استاندار سمنان تاکید کرد: موضوع دیگر مورد توجه مدیران این است که نباید مسائل قومی، قبیله ای و منطقه ای را به فضای کار بکشانیم و تلاش همه برای تحقق واقعه وحدت در استان قرار بگیرد، اعتقاد راسخ داریم استان سمنان یکی از مساعدترین استان ها در کشور است که بین همه نیروهای آن همدلی و هماهنگی وجود دارد‌، لذا لزومی ندارد که به مسائل اختلاف برانگیز دامن زده شود.
دکتر چاوشی بیان داشت: هدف گذاری ما در استان سمنان صادرات غیرنفتی استان تا یک میلیارد دلار و نیز اشتغال و رفع بیکاری است که در این دو مورد باید تلاش و هماهنگی لازم از طرف مدیران صورت گیرد.
 وی خاطر نشان ساخت: باید نشاط و امید در بین مردم اشاعه داده شود و در برخورد با مردم، مدیران باید مدارا پیشه کنند و در جهت جذب قلوب حرکت کنند.
 استاندار سمنان با بیان اینکه در بسیاری از برنامه ها نیازمند همراهی مردم هستیم چون محور اقتصاد مقاومتی مردم هستند افزود: باید تلاش شود همراهی آنان جلب شود، افراد شایسته در استانداری و مجموعه استان شناسایی و ارتقا یابند.
این مقام ارشد اجرایی استان تصریح کرد: در بحث برجام با همه کارشکنی ها همچنان پیروز هستیم و دشمنان هرکاری هم کنند همین که با برجام ایران هراسی را با شکست مواجه کردیم کار بزرگی صورت گرفت.
تعداد بازدید: 4
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: مهديشهر- ميدان شهدا- فرمانداري مهديشهر- كدپستي: 3561935484- ايميل :info.mahdishahr@ostan-sm.ir- تلفن:-33628660-33624070-33622424-023 فكس: 33623070

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری مهدیشهر می‌باشد.
Powered by DorsaPortal