فرمانداری مهدیشهر
ENGLISH
دستگاه های اجرایی سمنان برای جذب حداکثری اعتبار در بودجه سال آینده تلاش کنند 1396/09/27
نماینده مردم سمنان در مجلس:
دستگاه های اجرایی سمنان برای جذب حداکثری اعتبار در بودجه سال آینده تلاش کنند
احمد همتی در نشست شورای اداری مهدیشهر در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان افزود: اعتبارات تعریف شده در بودجه سال 1397 نسبت به سال های گذشته بسیار خاص و متفاوت است.
وی جذب حداکثری اعتبارات ملی و استانی را یکی از اقدامات مثبت در راستای برنامه ریزی های منسجم و علمی برای بهره برداری و کلنگ زنی بسیاری از طرح های اقتصادی و عمرانی در سمنان اعلام کرد.
همتی خاطرنشان کرد: در بودجه سال آینده واریز 32 درصد از درآمدهای نفتی به صندوق توسعه ملی پیش بینی شده است.
نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شیطنت های اخیر استکبار جهانی گفت: دشمنان جهان اسلام به دنبال ایجاد خاورمیانه جدید بودند که با هوشیاری و تدبیر، این نقشه شوم خنثی شد.
فرماندارمهدی شهر خاطرنشان کرد:فضاسازی درباره تغییر قیمت نان و بنزین بعد از چندسال به دور از انصاف است
حسن ارگی اظهارداشت: همسویی برخی افراد با رسانه های بیگانه و بد جلوه دادن مسایل کشور خارج از عرف است و موجب ایجاد تنش و ناامیدی در بین مردم می شود.
وی با اشاره به 27 ماه آذر سالگرد روز جهانی بدون خشونت و افراطی گری تصریح کرد: در چند سال گذشته دولت تدبیر و امید اعتدال به دور از افراط را سرلوحه خود قرار داده است.
ارگی با اشاره به رویکرد دولت در به کارگیری بانوان و نیروی جوان در بدنه دستگاه های اجرایی اظهار کرد: این رویکرد در شهرستان مهدی شهر هم تحقق یافته است.
در نشست شورای اداری این شهرستان، نرجس درخشنده به عنوان رییس اداره بهزیستی مهدیشهر، مسعود احمدی به عنوان بخشدار شهمیرزاد و محمد شاهمیری به عنوان شهردار درجزین معرفی شدند.
تعداد بازدید: 2
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: مهديشهر- ميدان شهدا- فرمانداري مهديشهر- كدپستي: 3561935484- ايميل :info.mahdishahr@ostan-sm.ir- تلفن:-33628660-33624070-33622424-023 فكس: 33623070

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری مهدیشهر می‌باشد.
Powered by DorsaPortal