فرمانداری مهدیشهر
ENGLISH
اعتبارات سازمان تبلیغات اسلامی در مهدی‌شهر افزایش پیدا می کند 1396/09/27
فرماندار مهدی‌شهر:
اعتبارات سازمان تبلیغات اسلامی در مهدی‌شهر افزایش پیدا می کند
حسن ارگی در جلسه بررسی مشکلات فرهنگی این شهرستان اظهار داشت: بهره‌گیری از ظرفیت روحانیان و مبلغان دینی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی یکی از رویکردهای دولت در اجرای فعالیت‌های فرهنگی است.

وی بابیان اینکه روحانیون در امر تبلیغات مسائل دینی دارای تخصص و مهارت کم‌نظیری نسبت به سایر مسئولان و دستگاه‌های فرهنگی هستند افزود: همکاری و مشارکت سازمان تبلیغات با سایر دستگاه‌های اجرایی برای ترویج فرهنگ دینی و اسلامی در دستور کار قرار دارد.

فرماندار مهدی‌شهر با اشاره به نقش ویژه سازمان تبلیغات اسلامی در تحقق این هدف بیان کرد: اعتبارات سازمان تبلیغات اسلامی برای ترویج فرهنگ دینی در مهدی‌شهر افزایش می‌یابد.

وی اذعان کرد: مبلغان دینی باید نسبت به انجام رسالت خود از ابزارهای به‌روز دنیا استفاده کنند و این مهم نیز تأثیرگذاری اقدامات آنان را تا بخش قابل‌توجهی بالا می‌برد.

ارگی با تأکید بر لزوم به‌کارگیری زبان همه‌فهم برای رفع معضلات اجتماعی بیان کرد: روحانیان می‌توانند با تغییر رویه خود و به‌روزرسانی ابزار ارتباط‌گیری با مخاطبان نسبت به تأثیرگذاری و نفوذپذیری سخنان خود در جامعه اقدامی اساسی انجام دهند.

وی بابیان اینکه دستگاه‌ها و متولیان فرهنگی باید با روحانیان ارتباط بیشتری داشته باشند خاطرنشان کرد: بیش از 30 دستگاه فرهنگی در جامعه مشغول فعالیت هستند و باید نسبت به شناخت بستر گسترده معضلات فرهنگی در جامعه نیز اقدامی اساسی انجام شود.

فرماندار مهدی‌شهر با اشاره به اینکه با دخالت روحانیان در مسائل فرهنگی می‌توان آینده خوشی را برای جامعه امروز رقم زد تأکید کرد: روحانیان ظرفیت بسیار مطلوبی برای تحقق اهداف عالی نظام در حوزه ترویج فرهنگ دینی و اسلامی دارند که باید از آن در تمام دستگاه‌های اجرایی استفاده کرد
تعداد بازدید: 2
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: مهديشهر- ميدان شهدا- فرمانداري مهديشهر- كدپستي: 3561935484- ايميل :info.mahdishahr@ostan-sm.ir- تلفن:-33628660-33624070-33622424-023 فكس: 33623070

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری مهدیشهر می‌باشد.
Powered by DorsaPortal