فرمانداری مهدیشهر
ENGLISH
كيفيت و تنوع در محصولات اقتصاد درون‌زا را تقويت مي‌كند 1396/01/28
فرماندار مهدي‌شهر:
كيفيت و تنوع در محصولات اقتصاد درون‌زا را تقويت مي‌كند
حسن ارگي در حاشيه بازديد از مجموعه توليدي كفش بهمن اظهار داشت: امروز بروز شدن و بروز بودن در توليد محصولات نه‌تنها در كشور بلكه در دنيا حرف اول را مي‌زند.

فرماندار شهرستان مهدي‌شهر تصريح كرد: اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال معنايش همين‌جاست و وقتي توليدات را افزايش دهيم، جاي يك شيفت كاري مي‌توانيم سه شيفت كاري ايجاد كنيم.

وي با بيان اينكه امروز بازاريابي در عرصه ارائه و معرفي محصولات و صنايع توليدي يك علم، تخصص و هنر در دنيا محسوب مي‌شود، افزود: مجموعه توليدي كفش بهمن بايد با يك بازاريابي قوي بتواند در ارائه و معرفي محصولات توليدي گام بردارد.

ارگي با بيان اينكه مشتري‌محوري و سنجيدن ذائقه مشتريان همگام با تكنولوژي روز يكي از نيازهاي بازار است، گفت: مجموعه توليدي كفش بهمن بايد با نيازسنجي بازار و مشورت با متخصصان موضوعي در ارائه محصولات همگام با ذائقه مشتريان همچون گذشته عمل كند.

فرماندار شهرستان مهدي‌شهر با بيان اينكه مجموعه توليدي كفش بهمن در شهرستان مهدي‌شهر ظرفيت خوب و درخشاني در عرصه توليدات كفش دارد، خاطرنشان كرد: كيفيت و تنوع در محصولات، اقتصادمقاومتي و اقتصاد درون‌زا را تقويت مي‌كند.

تعداد بازدید: 11
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: مهديشهر- ميدان شهدا- فرمانداري مهديشهر- كدپستي: 3561935484- ايميل :info.mahdishahr@ostan-sm.ir- تلفن:-33628660-33624070-33622424-023 فكس: 33623070

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری مهدیشهر می‌باشد.
Powered by DorsaPortal