فرمانداری مهدیشهر
ENGLISH
لزوم جلوگيري از بداخلاقي‌ها و بي‌تقوايي‌هاي انتخاباتي در مهدي‌شهر/ بستر حضور پرشور مردم فراهم شود 1396/01/28
فرماندار مهدي‌شهر تأكيد كرد
لزوم جلوگيري از بداخلاقي‌ها و بي‌تقوايي‌هاي انتخاباتي در مهدي‌شهر/ بستر حضور پرشور مردم فراهم شود
حسن ارگي در نشستي با عشاير، دامداران و كشاورزان اين شهرستان در فرمانداري شهرستان مهدي‌شهر با اشاره به برگزاري انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري و پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا اظهار داشت: اميد داريم تا با همراهي عشاير، دامداران و كشاورزان بتوانيم بستر انتخاباتي پرشور و سرنوشت‌ساز را براي كشور در شهرها و روستاها فراهم كنيم.

وي تصريح كرد: اهميت انتخابات بر هيچ‌ فردي پوشيده نيست؛ با شكل‌گيري انقلاب اسلامي ايران از سال 1357 تاكنون با همراهي و همدلي آحاد مردم خوب و هميشه در صحنه ايران، توانستيم انتخابات‌ خوبي در كشور داشته باشيم.

فرماندار شهرستان مهدي‌شهر افزود: ميزان اثرگذاري انتخابات رياست جمهوري با انتخاباتي كه در يك روستا شكل مي‌گيرد، متفاوت بوده و البته انتخابات شوراها در روستاها نيز مهم بوده؛ اما دايره كاري انتخابات در رياست جمهوري وسيع‌تر و مهم‌تر است.

ارگي با اشاره به فرمايش رهبر معظم انقلاب كه فرمودند «حضور مردم در انتخابات مقابله با دشمن و جلوگيري از سوءاستفاده تبليغاتي آن‌هاست»، گفت: اين فرمايش و سخن رهبري يعني اينكه وقتي حضور اكثريت مردم را پاي صندوق‌هاي رأي داشته باشيم، ديگر كسي نمي‌تواند مدعي شود مردم از آرمان‌هاي خود كوتاه آمده‌اند يا خداي‌نكرده مطرح شود كه مردم پشت نظامي كه خودشان شكل دادند، را خالي كردند.

وي افزود: همه مي‌دانند كه مردم همچنان پاي اعتقادات و آرمان‌هاي خود در برپايي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران با همان نگرش و تكيه بر همان ارزش‌ها ايستاده‌اند.

فرماندار شهرستان مهدي‌شهر خاطرنشان كرد: مردم در جنگ تحميلي و هشت سال دفاع مقدس نشان دادند كه حتي با دستان خالي نيز از آرمان‌هاي انقلاب اسلامي دفاع خواهند كرد و پاي ارزش‌ها و اعتقادات خود مي‌ايستند.

ارگي گفت: انتخابات عرصه‌اي ديگر در نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است كه مردم با حضور در اين عرصه به جهانيان ايستادگي پاي ارزش‌ها و اعتقادات خود را نشان مي‌دهند.

وي تصريح كرد: در انتخابات آتي بايد تلاش كنيم تا ضمن جلوگيري از بداخلاقي‌ها و بي‌تقوايي‌ها، بستر حضور پرشور و باشكوه مردم پاي صندوق‌هاي اخذ رأي را فراهم آوريم.

تعداد بازدید: 12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: مهديشهر- ميدان شهدا- فرمانداري مهديشهر- كدپستي: 3561935484- ايميل :info.mahdishahr@ostan-sm.ir- تلفن:-33628660-33624070-33622424-023 فكس: 33623070

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری مهدیشهر می‌باشد.
Powered by DorsaPortal