فرمانداری مهدیشهر
ENGLISH
پيش‌نيازهاي تبديل استان سمنان از معبر به مقصد 1395/12/26
پيش‌نيازهاي تبديل استان سمنان از معبر به مقصد
فرماندار شهرستان مهديشهر نيز در اين ميزگرد با تاكيد بر تامين زيرساخت براي اجرايي شدن شعار «استان سمنان از معبر به مقصد» گفت: زير ساخت ها به سمت تبديل شدن استان سمنان از معبر به مقصد مي رود تا يك فضاي امن را براي فضاي اسكان و اقامت مسافران به وجود آورد.
حسن ارگي با بيان اين كه استان سمنان 2 ساعت با دريا فاصله دارد، بر برجسته سازي اين ظرفيت عبوري استان سمنان تاكيد و خاطرنشان كرد: مي توان با نگاه جديد به وضعيت موجود، استان سمنان را از محور عبوري به اقامتي تغيير داد.
وي فصلي فكر كردن براي جذب گردشگر را آسيبي براي گردشگري استان سمنان دانست و بر برنامه ريزي براي جذب گردشگر در تمام فصل ها با ظرفيت سازي قابل توجه تاكيد كرد.
فرماندار مهديشهر با تاكيد بر لزوم داشتن نگاه فراشهرستاني و فرااستاني براي تحقق شعار «استان سمنان از معبر به مقصد سفر» گفت: هنوز نتوانسته ايم جاذبه هاي گردشگري استان سمنان را به كشور معرفي كنيم و به همين منظور دفترچه معرفي گردشگري در آستانه نوروز 96 در شهرستان مهديشهر طراحي شده است كه به مسافران نورزي اهدا مي شود.
ارگي با تاكيد بر بهره گيري از معيارهاي جهاني براي تحقق شعار استان سمنان از معبر به مقصد، گفت: اين رويكرد جديد گردشگري كه از سوي محمدرضا خباز استاندار سمنان مطرح شد در حال حاضر با اجماع نظر مردم و مسوولان فرهنگ سازي و نهادينه شده است.
فرماندار مهديشهر ادامه داد: شهرستان مهديشهر رتبه دوم در استان سمنان را در اسكان مسافران در هتل و بخش هاي ديگر اسكان در فضاي فرهنگي داراست و ظرفيت طبيعي مناسبي براي جذب گردشگر حتي در فصل زمستان دارد.
تعداد بازدید: 13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: مهديشهر- ميدان شهدا- فرمانداري مهديشهر- كدپستي: 3561935484- ايميل :info.mahdishahr@ostan-sm.ir- تلفن:-33628660-33624070-33622424-023 فكس: 33623070

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری مهدیشهر می‌باشد.
Powered by DorsaPortal