فرمانداری مهدیشهر
ENGLISH
مادران و همسران شهدا الگوي تربيتي جامعه هستند 1395/12/26
فرماندار مهدي‌شهر:
مادران و همسران شهدا الگوي تربيتي جامعه هستند
حسن ارگي روز يكشنبه در جمع مادران ، همسران و خواهران شهيد شهرستان مهديشهر با گراميداشت 22 اسفند ، روز بزرگداشت شهدا گفت: جايگاه مادران ، خواهراني كه همسران ، فرزندان و برادران خود را در دفاع از نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران به نبرد با دشمن فرستادند، جايگاه بسيار مهم و ارزشمندي است.
فرماندارمهديشهر اضافه كرد: مادران و همسران شهدا الگوهاي واقعي صبر و مقاومت، الگوي ايثار و ايستادگي و فداكاري و نمادهايي هستند كه با وجود آنها جامعه شاداب و زنده مي شود.
وي با اشاهر به اينكه جايگاه مادران و همسران شهدا مانند مرواريد براي جامعه ارزشمند هستند و به همين علت بايد با دقت و توجه بيشتري به امور و مسايل آنان رسيدگي شود ، اضافه كرد: مادران شهدا، مادراني هستند كه دين خود را با تربيت فرزندان رشيد، شجاع و دلاور ادا كردند و آن‌ها را براي رضاي خدا به جهاد در راه خدا فرستادند و همسران فداكاري كه با مقاومت و ايثار و گذشت مردان مؤمن و رزمنده را تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كردند، فرهنگ ايثار و شهادت را به اوج رساندند.
وي با بيان اينكه شما در دوراني توانستيد فرزنداني را تربيت و به جبهه بفرستيد كه امروز براي نسل نوجوان و جوان جامعه الگو هستند، گفت: قدرت حقيقي كشور مربوط به ايثارگران، شهدا و دلاور مردي‌هاي آن‌ها است كه آنچه بيشتر از همه مي‌تواند سبب حفظ كشور شود ترويج همين فرهنگ ناب ايثار و شهادت است.
استان سمنان بيش از سه هزار شهيد، هفت هزار و 600 جانباز و 243 آزاده دارد و شهرستان مهديشهر 198 شهيد در دفاع از ارزش هاي نظام جمهوري اسلامي تقديم كرده است.
تعداد بازدید: 9
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: مهديشهر- ميدان شهدا- فرمانداري مهديشهر- كدپستي: 3561935484- ايميل :info.mahdishahr@ostan-sm.ir- تلفن:-33628660-33624070-33622424-023 فكس: 33623070

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری مهدیشهر می‌باشد.
Powered by DorsaPortal