فرمانداری مهدیشهر
ENGLISH
آمادگي دستگاه‌هاي اجرايي مهدي‌شهر براي مقابله با بحران احتمالي/ تردد در محورهاي مهدي‌شهر بدون زنجير چرخ امكان‌پذير نيست 1395/11/26
رئيس ستاد مديريت بحران مهدي‌شهر خبر داد
آمادگي دستگاه‌هاي اجرايي مهدي‌شهر براي مقابله با بحران احتمالي/ تردد در محورهاي مهدي‌شهر بدون زنجير چرخ امكان‌پذير نيست

حسن ارگي با اشاره به وضع جاده‌ها اظهار داشت: با توجه به پيش‌بيني صورت گرفته از سوي هواشناسي كشور و ادامه بارش نزولات جوي، دستگاه‌هاي خدمت‌رسان با تمام امكانات در حال خدمت‌رساني به شهروندان در شهرستان مهدي‌شهر هستند.

رئيس ستاد مديريت بحران شهرستان مهدي‌شهر با اشاره به احتمال تداوم بارش نزولات آسماني در شهرستان مهدي‌شهر افزود: از زمان آغاز بارش برف به دستگاه‌هاي امدادي و اجرايي شهرستان مهدي‌شهر در ستاد مديريت بحران شهرستان آماده‌باش داديم و با توجه به امكانات و بضاعت شهرستان مهدي‌شهر تلاش داريم تا حداكثر آمادگي براي مقابله با بحران را داشته باشيم.

ارگي با بيان اينكه آنچه در شرايط بحراني حائز اهميت بوده، تصميم‌گيري كارشناسي و دور از احساسات و انجام كار به‌صورت منسجم و هماهنگ است، گفت: دستگاه‌هاي مربوطه در ستاد مديريت بحران شهرستان مهدي‌شهر آمادگي‌هاي لازم را براي مقابله با بحران دارند.

وي افزود: شهروندان از هرگونه تردد غيرضروري در سطح شهر و محورهاي مواصلاتي شهرستان مهدي‌شهر بپرهيزند و در صورت لزوم براي تردد، تجهيزات زمستاني موردنياز در جاده را به همراه داشته باشند.

رئيس ستاد مديريت بحران شهرستان مهدي‌شهر با بيان اينكه تردد در محورهاي مواصلاتي شهرستان مهدي‌شهر بدون زنجير چرخ امكان‌پذير نيست، خاطرنشان كرد: تردد خودروها بدون داشتن تجهيزات زمستاني ممنوع است.

وي افزود: شهرداري‌هاي مهدي‌شهر و شهميرزاد در بازگشايي معابر تلاش كردند و اين تلاش‌ها همچنان ادامه دارد و شهرداري سمنان نيز در مواردي كه تجهيزات شهري كافي نبود، در خدمات‌رساني و پشتيباني ماشين‌آلات از هيچ كمكي دريغ نكرده است.

ارگي با اشاره به تجهيزات استفاده‌شده در ارائه خدمات‌رساني در شهرهاي مهدي‌شهر و شهميرزاد گفت: يك دستگاه لودر، يك دستگاه باب‌كت، يك دستگاه گريدر، چهار دستگاه كاميون در شهر مهدي‌شهر، سه دستگاه گريدر، سه دستگاه لودر، پنج دستگاه كاميون، دو دستگاه باب‌كت، دو دستگاه شن و نمك‌پاش در شهر شهميرزاد در حال خدمات‌رساني به مردم و بازگشايي معابر هستند.

تعداد بازدید: 17
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: مهديشهر- ميدان شهدا- فرمانداري مهديشهر- كدپستي: 3561935484- ايميل :info.mahdishahr@ostan-sm.ir- تلفن:-33628660-33624070-33622424-023 فكس: 33623070

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری مهدیشهر می‌باشد.
Powered by DorsaPortal