فرمانداری مهدیشهر
ENGLISH
مصالح ساختماني توليدي مهديشهر قابليت صادرات دارد 1395/11/26
فرماندار مهدي‌شهر:
مصالح ساختماني توليدي مهديشهر قابليت صادرات دارد
حسن ارگي افزود: كارخانه ملات خشك مهديشهر مصالح ساختماني در صنعت ساختمان سازي را توليد مي كند و از اين ظرفيت بايد در زمينه افزايش اشتغال در استان سمنان بهره گرفت.
وي با بيان اين كه در كارخانه ملات خشك مهديشهر در هرساعت بيش از 20 تن ملات ساختماني توليد مي شود، ادامه داد: با حمايت بيش از پيش از واحدهاي صنعتي و توليدي شهرستان مهديشهر مي توان گامي اساسي در افزايش رونق كسب وكار در اين شهرستان برداشت.
ارگي با اشاره به ظرفيت هاي مهم ديگر شهرستان مهديشهر گفت: ايل عشاير سنگسري با داشتن ظرفيت‌هاي بالايي نظير توليد لبنيات و داشتن طولاني‌ترين كوچ عشاير، از ظرفيت هاي بالايي در افزايش اشتغال و رونق اقتصادي در استان سمنان برخوردار است.
وي با اشاره به موقعيت گردشگري در اين شهرستان افزود: مهديشهر از نظر موقعيت جغرافيايي شرايط پذيرش گردشگر داخلي و خارجي را دارد و بايد تلاش شود با افزايش زيرساخت ها و بازسازي جاده هاي برون شهري گامي اساسي در اين زمينه برداشته شود.
ارگي تصريح كرد: پارك ملي صيدوا و منطقه حفاظت‌شده پرور، وجود حيات‌وحش بي‌نظير شهرستان مهدي‌شهر از جمله خرس قهوه‌اي، كل و بز وحشي، مارال و از جاذبه‌هاي گردشگري شهرستان مهد‌يشهر است كه سالانه بازديدكنندگاني را از نقاط مختلف كشور براي بازديد از اين جاذبه هاي منحصر به فرد به استان سمنان مي كشاند.
فرماندار مهديشهر با بيان اين كه امروزه صنعت گردشگري به‌عنوان يك صنعت پول‌ساز در دنيا مطرح است، خاطرنشان كرد: يكي از زيرساخت‌هاي لازم براي رونق گردشگري، توسعه زيرساخت است و در سه سال گذشته در دولت تدبير و اميد برنامه هاي توسعه اي در زمينه هاي مختلف علمي ،فرهنگي ،اقتصادي و گردشگري در اين شهرستان اجرا شده است.
تعداد بازدید: 11
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: مهديشهر- ميدان شهدا- فرمانداري مهديشهر- كدپستي: 3561935484- ايميل :info.mahdishahr@ostan-sm.ir- تلفن:-33628660-33624070-33622424-023 فكس: 33623070

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری مهدیشهر می‌باشد.
Powered by DorsaPortal