فرمانداری مهدیشهر
ENGLISH
كاهش مراجعه حضوري مردم به ادارات با جايگزيني طرح دولت الكترونيك 1395/11/23
معاون وزير ارتباطات خبر داد
كاهش مراجعه حضوري مردم به ادارات با جايگزيني طرح دولت الكترونيك

برات قنبري در نشست شوراي اداري شهرستان مهدي‌شهر در فرمانداري اين شهرستان، ضمن گراميداشت ايام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامي اظهار داشت: ترديدي نيست كه ما نعمت بزرگي را وارث هستيم و آن نعمت، خدمت و توفيق خدمت به مردم است.

وي تصريح كرد: خدمت كردن فرصتي است كه ما از انقلاب به ارث برديم و انقلاب شكوهمند اسلامي بركات فراواني را به همراه داشته است.

معاون برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات تصريح كرد: امروز به بركت و اقتدار انقلاب شكوهمند اسلامي به قدرتي رسيديم كه با قدرت‌هاي بين‌المللي دنيا در نشست 1+5 آماده برقراري تعامل و مذاكره شده‌ايم و اين نشان عظمت و قدرت نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است.

وي افزود: انقلاب شكوهمند اسلامي توانست خودباوري را در نظام ايجاد كند و ما بتوانيم روي پاي خود بايستيم.

قنبري خاطرنشان كرد: اگر در جامعه وحدت، همدلي و همگرايي افزايش يابد، قطعاً پيشرفت‌هاي بيشتري را تجربه خواهيم كرد.

معاون برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: از اينكه پس از 23 سال در اين منطقه حضور پيدا كردم، بسيار خرسندم؛ نخستين باري كه در اين منطقه حضور پيدا كردم، سال 72 بود كه اولين مركز مخابراتي را در شهميرزاد تست مي‌كرديم.

وي افزود: در فناوري ارتباطات و اطلاعات در گذشته براي يك ارسال نامه چقدر بايد سختي مي‌كشيديم؛ اما در جامعه امروز به‌واسطه تلاش‌هاي صورت‌گرفته، ارتباطات بسيار آسان شده است.

قنبري بيان كرد: بايد سعي كنيم مراجعه حضوري مردم به ادارات را با ترويج و جايگزيني طرح دولت الكترونيك كم كنيم و جلوي مواجه رودررو را بگيريم و هر كسي هر زماني اراده كرد، بتواند ارتباط برقرار كند.

تعداد بازدید: 9
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: مهديشهر- ميدان شهدا- فرمانداري مهديشهر- كدپستي: 3561935484- ايميل :info.mahdishahr@ostan-sm.ir- تلفن:-33628660-33624070-33622424-023 فكس: 33623070

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری مهدیشهر می‌باشد.
Powered by DorsaPortal