فرمانداری مهدیشهر
ENGLISH
توسعه زيرساخت‌هاي مخابراتي در مهدي‌شهر به توسعه گردشگري كمك مي‌كند 1395/11/23
فرماندار مهدي‌شهر:
توسعه زيرساخت‌هاي مخابراتي در مهدي‌شهر به توسعه گردشگري كمك مي‌كند

به گزارش روابط عمومي؛
حسن ارگي در نشست شوراي اداري شهرستان مهدي‌شهر در فرمانداري اين شهرستان كه با حضور معاون برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات برگزار شد با اشاره به ظرفيت و پتانسيل‌هاي بالاي گردشگري شهرستان مهدي‌شهر اظهار داشت: ايل عشاير سنگسري با داشتن ظرفيت‌هاي بالايي نظير لبنيات و طولاني‌ترين كوچ عشاير از پتانسيل‌هاي بالايي برخوردار هستند.

فرماندار شهرستان مهدي‌شهر با اشاره به ظرفيت‌هاي ورزشي شهرستان تصريح كرد: ورزش هاكي در شهرستان و بيس بال در فولادمحله از ظرفيت‌هاي بالاي ورزشي در اين شهرستان است.

وي با اشاره به موقعيت گردشگري اين شهرستان افزود: شهرستان مهدي‌شهر از نظر موقعيت جغرافيايي شرايط پذيرش گردشگر داخلي و خارجي را دارد و وجود انواع محصولات بومي در شهرستان مهدي‌شهر و وجود ايل سنگسري مي‌تواند ظرفيت اين شهرستان را به لحاظ جذب گردشگر ارتقا دهد.

ارگي با اشاره به ديگر ظرفيت‌هاي گردشگري در اين شهرستان گفت: پارك ملي صيدوا و منطقه حفاظت‌شده پرور، وجود حيات‌وحش بي‌نظير شهرستان مهدي‌شهر از جمله خرس قهوه‌اي، كل و بز وحشي، مارال و ... از جاذبه‌هاي گردشگري شهرستان مهدي‌شهر است.

وي با بيان اينكه امروز صنعت گردشگري به‌عنوان يك صنعت پول‌ساز در دنيا مطرح است خاطرنشان كرد: يكي از زيرساخت‌هاي لازم براي توسعه گردشگري، توسعه و فراهم نمودن زيرساخت‌ها و شبكه‌هاي مخابراتي است و شبكه‌هاي مخابراتي مي‌تواند به امنيت گردشگر كمك كند.

فرماندار شهرستان مهدي‌شهر تصريح كرد: اميدواريم بتوانيم با فراهم ساختن زيرساخت‌ها و شبكه‌هاي مخابراتي به‌عنوان يكي از زيرساخت‌هاي گردشگري، اين شهرستان را از نظر توان اقتصادي ارتقا دهيم.

وي ضمن تقدير از حضور ارزشمند مهندس قنبري معاون برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات در شهرستان مهدي‌شهر گفت: با عنايت به نقش مؤثر ايشان در وزارت متبوع يقيناً اين حضور براي شهرستان ما پر خيروبركت خواهد بود و ظرفيت‌هاي گردشگري و نقش ارتباطات در توسعه زيرساختي مؤثر است.

تعداد بازدید: 13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: مهديشهر- ميدان شهدا- فرمانداري مهديشهر- كدپستي: 3561935484- ايميل :info.mahdishahr@ostan-sm.ir- تلفن:-33628660-33624070-33622424-023 فكس: 33623070

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری مهدیشهر می‌باشد.
Powered by DorsaPortal