فرمانداری مهدیشهر
ENGLISH
دولت دانشگاه را حافظ منافع ملي و ديني مي‌داند/ اجراي منشور حقوق شهروندي از آسيب‌هاي اجتماعي مي‌كاهد 1395/11/18
فرماندار مهدي‌شهر:
دولت دانشگاه را حافظ منافع ملي و ديني مي‌داند/ اجراي منشور حقوق شهروندي از آسيب‌هاي اجتماعي مي‌كاهد
حسن ارگي در نشست صميمي جوانان دانشجو با مسؤولان كه در فرمانداري اين شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: مطالبه‌گري منطقي و مبتني بر قانون از شاخصه‌هاي ارزشمند دانشجويان ايران اسلامي است.

وي با بيان مطلبي از رهبري مبني بر اينكه‌ «جواني بهار زندگي است»، گفت: با مراقبت از شكوفه‌ها در بهار زندگي شاهد پرباري درخت زندگي در فصل برداشت تابستان زندگي خواهيم بود.

ارگي با بيان اين سخن رئيس‌جمهوري در مورد جوانان كه «نگرش به جوانان بايد تغيير اصولي پيدا كند»، افزود: باور داشتن جوانان يكي از بهترين موارد در تغيير نگرش‌هاست.

فرماندار شهرستان مهدي‌شهر با بيان اينكه دانشجو بايد ذهن‌ پرسشگر داشته باشد، با اشاره به ظرفيت‌هاي پرسشگري دانشجويان تصريح كرد: دانشجويان چشمان بيدار و قلب تپنده جامعه هستند.

وي با بيان اينكه دانشجويان بازوي دولت در بخش‌هاي مختلف به ويژه براي رفع آسيب‌هاي اجتماعي محسوب مي‌شوند، افزود: جنبش دانشجويي بايد درصدد رسيدن به كمال مطلوب و كمك به جامعه باشد.

ارگي با اشاره به تدوين منشور حقوق شهروندي توسط دولت يازدهم، منشور حقوق شهروندي را حركتي ملي عنوان كرد و گفت: اجرايي شدن منشور حقوق شهروندي كاهش آسيب‌هاي اجتماعي را به دنبال دارد.

فرماندار شهرستان مهدي‌شهر با اشاره به اهميت جايگاه دانشجو در دولت يازدهم افزود: دولت تدبير و اميد، دانشگاه را حافظ منافع ملي و ديني مي‌داند.

وي ضمن تأكيد بيش‌ از پيش به دانشجويان براي رشد و توسعه فرهنگ در شهرستان مهدي‌شهر گفت: اميدواريم دانشجويان پيام‌رسانان خوبي براي شناسايي ظرفيت‌هاي ارزشمند اين شهرستان در شهرهاي خود باشند.

ارگي با بيان اينكه تفكر دانشجويان و دانشگاه تأثير مستقيمي بر جامعه دارد، خاطرنشان كرد: قشر دانشگاهي به‌عنوان يك منبع اطلاعاتي و آگاه در جامعه عمل مي‌كند.

فرماندار شهرستان مهدي‌شهر اشاره به اينكه يكي از دلايل تأثيرگذاري دانشجويان، پويايي و جوان بودن آن‌هاست كه مي‌تواند در جامعه مؤثر باشد، افزود: بايد به جايگاه دانشجو و تأثير تفكر دانشجو بر جامعه توجه داشت و زمينه‌هاي تحرك و پويايي دانشجويان را بيش‌ از پيش فراهم آورد.

تعداد بازدید: 87
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: مهديشهر- ميدان شهدا- فرمانداري مهديشهر- كدپستي: 3561935484- ايميل :info.mahdishahr@ostan-sm.ir- تلفن:-33628660-33624070-33622424-023 فكس: 33623070

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری مهدیشهر می‌باشد.
Powered by DorsaPortal