فرمانداری مهدیشهر
ENGLISH
نمايشگاه توانمندي‌هاي عشاير و روستائيان فرصت مناسبي براي معرفي ظرفيت‌هاي گردشگري است 1395/10/18
فرماندار مهدي‌شهر:
نمايشگاه توانمندي‌هاي عشاير و روستائيان فرصت مناسبي براي معرفي ظرفيت‌هاي گردشگري است

حسن ارگي با اشاره به بازديد خود از غرفه‌هاي نمايشگاه توانمندي‌هاي عشاير و روستائيان ايران در نمايشگاه بين‌المللي تهران اظهار داشت: توانمندي‌هاي بالاي استان سمنان همچون انگشتري نفيسي است كه شهرستان مهدي‌شهر در اين استان با ظرفيت‌هاي متعدد به‌خصوص با ظرفيت گردشگري بالاي آن مانند نگيني گرانبها بر روي آن مي‌درخشد.

فرماندار شهرستان مهدي‌شهر ضمن تقدير از دست‌اندركاران برگزاري غرفه‌هاي نمايشگاه توانمندي‌هاي عشاير و روستائيان ايران در نمايشگاه بين‌المللي تهران تصريح كرد: برگزاري اين نمايشگاه ارزشمند سبب شد، روستائيان و عشاير سخت‌كوش ايران اسلامي از اقصي نقاط كشور ضمن معرفي توانمندي‌هاي خود، بازاريابي در پايتخت را نيز تجربه كنند.

وي برگزاري برنامه‌هاي جانبي مناسب در حاشيه اين نمايشگاه را قابل‌توجه دانست و افزود: در اين ميان معرفي فرهنگ محلي و منطقه‌اي در جاي‌جاي ايران اسلامي به زيبايي نشان داد كه چگونه تمام فرزندان اين مرزوبوم حول محور جمهوري اسلامي ايران با تفاوت‌هاي متعدد فرهنگي يكرنگ و همدل به زندگي با نشاط مي‌پردازند.

فرماندار شهرستان مهدي‌شهر ارتقاي نشاط اجتماعي را در كنار اين رويداد ملي ارزشمند دانست و گفت: قرار گرفتن در ايام ميلاد با سعادت امام حسن عسگري (ع) را به فال نيك مي‌گيريم و اميد است تا از بركات اين نمايشگاه روستائيان و عشاير سخت‌كوش كشور بهره‌مند شوند.

ارگي خاطرنشان كرد: برگزاري غرفه‌هاي نمايشگاه توانمندي‌هاي عشاير و روستائيان ايران در نمايشگاه بين‌المللي تهران فرصت مناسبي براي معرفي و شناساندن ظرفيت‌ها و پتانسيل‌هاي گردشگري سراسر كشور است.

تعداد بازدید: 52
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: مهديشهر- ميدان شهدا- فرمانداري مهديشهر- كدپستي: 3561935484- ايميل :info.mahdishahr@ostan-sm.ir- تلفن:-33628660-33624070-33622424-023 فكس: 33623070

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری مهدیشهر می‌باشد.
Powered by DorsaPortal